ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ






XSquare-Sports









 

:: Με μια ματιά

:: Προγνωστικά στοιχήματος για όλα τα ματς που υπάρχουν στο κουπόνι Πάμε Στοίχημα, άλλα και επιπλέον αγώνες (στο τέλος της λίστας για κάθε στοιχηματική μέρα):
Οι διπλές επιλογές χρησιμοποιούνταν σε κλίμακα 1 προς 6 (μία διπλή σε κάθε 6 αγώνες), όμως από την 1/9/2014 έχουν πάψει να αποτελούν μέρος των προβλέψεών μας. Εκτός αν κοντράρουμε κάποιο πολύ μεγάλο φαβορί (βάσει αποδόσεων) με διπλή ευκαιρία.
Υπάρχουν επιπλέον στοιχήματα NoBet, G/G (Goal / Goal) N/G (No Goal), όπως επίσης 0-1, 2-3, 4-6 και 7+ γκολ (0 ως 1, 2 ως 3, 4 ως 6 και 7 ή περισσότερα γκολ αντίστοιχα).
Η τελευταία στήλη με την ένδειξη LIVE δείχνει τους αγώνες με Live Προβλέψεις.
ΑΝΑΒ
=Αναβολή, ΔΙΑΚ=Διακοπή
Με πράσινο φόντο βλέπετε τις σωστές προβλέψεις μας.


Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΤΟΥ1
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
-
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
O
-
ΡΩΣ1
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΟΥΡΑΛ
1
-
ΙΣΠ1
ΓΡΑΝΑΔΑ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ
2
-
ΓΕΡ2
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
-
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΜΟΝΑΧΟ 1860
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
1
-
ΟΚΡΝ
ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
2-3
-
ΟΚΡΝ
ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
-
ΒΟΛΟΥΝ ΛΟΥΤΣΚ
U
-
ΣΚΩΠ
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
-
ΣΕΛΤΙΚ
1 ημ.
-
ΑΓΓΠ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
-
ΤΣΕΛΣΙ
1
-
ΕΛΛ1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
X
-
ΒΟΥ1
ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ
-
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΚΟΡΝΑ
U
-
ΤΣΧ1
ΜΠΡΝΟ
-
ΚΑΡΒΙΝΑ
O
-
ΤΣΧ1
ΖΙΧΛΑΒΑ
-
ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
-
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
1
-
ΚΡΟ1
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
-
ΡΙΕΚΑ
2-3
-
ΙΤΑ2
ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
-
ΠΙΖΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΤΕΡΝΑΝΑ
-
ΜΠΡΕΣΙΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΝΟΒΑΡΑ
-
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΜΠΑΡΙ
-
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
2-3
-
ΙΤΑ2
ΣΠΕΤΣΙΑ
-
ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
U
-
ΙΤΑ2
ΛΑΤΙΝΑ
-
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΑΒΕΛΙΝΟ
-
ΑΣΚΟΛΙ
N/G
-
ΙΤΑ2
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
-
ΣΠΑΛ 2013
X
-
ΓΕΡ1
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
-
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
4-6
-
ΓΕΡ1
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
-
ΚΟΛΩΝΙΑ
1
-
ΓΕΡ1
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
-
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
1 ημ.
-
ΓΕΡ1
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
-
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΧΕΡΤΑ
1
-
ΠΟΛ1
ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
-
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
X
-
ΑΓΓΠ
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
-
ΛΕΣΤΕΡ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
-
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
2-3
-
ΑΓΓΠ
ΤΟΤΕΝΑΜ
-
ΣΟΥΟΝΣΙ
U
-
ΑΓΓΠ
ΣΤΟΟΥΚ
-
ΜΠΕΡΝΛΙ
1
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
-
ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
1
-
ΣΚΩΤ
ΦΟΛΚΕΡΚ
-
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
1
-
ΣΚΩΤ
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
-
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
1
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
-
ΕΪΡ
G/G
-
ΣΚΩ1
ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
-
IΣΤ ΦΑΪΦ
O
-
ΣΚΩ1
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
-
ΕΡΝΤΡΙ ΓΙΟΥΝ.
2-3
-
ΣΚΩ1
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
-
ΜΠΡΕΧΙΝ
X
-
ΣΚΩ1
ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
2
-
ΣΚΩ2
ΕΛΓΚΙΝ
-
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
1
-
ΣΚΩ2
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
-
ΚΛΑΪΝΤ
2-3
-
ΣΚΩ2
ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
-
ΕΔΙMΒΟΥΡΓΟ
G/G
-
ΑΓΓ2
ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
-
ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
O
-
ΑΓΓ2
ΓΕΟΒΙΛ
-
ΚΡΟΟΥΛΙ
G/G
-
ΚΥΠ1
AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡYNEΙΑΣ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
O
-
ΚΥΠ1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
-
ΑΠΟΕΛ
U
-
ΣΚΩΠ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
-
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
2
-
ΣΚΩΠ
ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
-
ΝΤΑΝΤΙ
G/G
-
ΣΚΩΠ
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
-
ΧΑΡΤΣ
2
-
ΣΚΩΠ
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
-
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
2-3
-
ΣΚΩΠ
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
-
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
1
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
-
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
1
-
ΑΓΓΤ
ΚΑΡΝΤΙΦ
-
ΜΠΡΑΪΤΟΝ
X
-
ΑΓΓΤ
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
-
ΝΤΕΡΜΠΙ
1
-
ΑΓΓΤ
ΦΟΥΛΑΜ
-
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
O
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΕΡΤΟΝ
-
ΡΟΔΕΡΑΜ
1
-
ΑΓΓΤ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
-
ΠΡΕΣΤΟΝ
1
-
ΑΓΓΤ
ΝΟΡΙΤΣ
-
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
-
ΙΠΣΟΥΙΤΣ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
-
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
U
-
ΑΓΝΛ
ΓΚΙΣΛΙ
-
ΤΣΕΣΤΕΡ
X
-
ΑΓΝΛ
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
-
ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
1
-
ΑΓΝΛ
ΤΡΑΝΜΙΡ
-
ΓΙΟΡΚ
G/G
-
ΑΓΝΛ
ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ
-
ΜΠΟΡΧΑΜΓΟΥΝΤ
X
-
ΑΓΝΛ
ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
2
-
ΑΓΝΛ
ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
-
ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
O
-
ΔΑΝ1
ΧΟΡΣΕΝΣ
-
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
G/G
-
ΑΓΓΚ
ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
-
ΓΟΥΙΚΟΜ
X
-
ΑΓΓΚ
ΤΣΑΡΛΤΟΝ
-
Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
2-3
-
ΑΓΓΚ
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
2
-
ΑΓΓΚ
ΛΟΥΤΟΝ
-
ΣΟΛΙΧAΛ ΜΟΡΣ
1
-
ΑΓΓΚ
ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
-
ΜΠΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ
1
-
ΑΓΓΚ
ΠΛΙΜΟΥΘ
-
ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
1
-
ΑΓΓΚ
ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
-
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
G/G
-
ΑΓΓΚ
ΚΑΡΛΑΪΛ
-
ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
2
-
ΑΥΣ1
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
O
-
ΟΚΡΝ
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
-
ΝΤΝΙΕΠΡ
X
-
ΕΛΛ1
ΒΕΡΟΙΑ
-
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
2
-
ΙΣΠ1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
-
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
4-6
-
ΒΟΥ1
ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ
O
-
ΓΑΛ1
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
-
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
U
-
ΤΟΥ1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
-
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
G/G
-
ΡΩΣ1
ΡΟΣΤΟΦ
-
ΖΕΝΙΤ
N/G
-
ΠΟΡΤ
ΡΙΟ ΑΒΕ
-
ΤΟΝΤΕΛΑ
1
-
ΚΡΟ1
ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ
-
ΛΟΚΟΜOTIB ΖΑΓΚΡΕΜΠ
2-3
-
ΕΛΒ1
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
-
ΒΑΝΤΟΥΖ
O
-
ΠΟΛ1
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
-
ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
1
-
ΒΕΛ1
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
-
ΟΣΤΑΝΔΗ
4-6
-
ΚΥΠ1
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜ.
-
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
2
-
ΙΣΠ2
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
-
ΕΛΤΣΕ
X
-
ΙΣΠ2
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
-
ΑΛΜΕΡΙΑ
U
-
ΙΣΠ2
ΟΥΚΑΜ ΜΟΥΡΘΙΑ
-
ΛΟΥΓΚΟ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
-
ΑΡΣΕΝΑΛ
1
-
ΓΕΡ1
ΛΕΙΨΙΑ
-
ΣΑΛΚΕ
2
-
ΙΣΠ1
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
-
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΛΙΝΤΣ
-
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
2-3
-
ΔΑΝ1
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΡΑΝΤΕΡΣ
X
-
ΟΛΛ1
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
-
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
2
-
ΑΥΣ1
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΑΛΤΑΧ
4-6
-
ΑΥΣ1
ΡΙΝΤ
-
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΑΥΣ1
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
-
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
O
-
ΠΟΡΤ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
-
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
O
-
ΧΙΛ1
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
-
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
X
-
ΡΟΥ1
ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
-
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
X
-
ΤΣΧ1
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
X
-
ΟΛΛ1
ΡΟΝΤΑ
-
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
G/G
-
ΟΛΛ1
ΕΞΕΛΣΙΟΡ
-
ΑΛΚΜΑΑΡ
2
-
ΓΑΛ1
ΜΠΟΡΝΤΟ
-
ΛΙΛ
1
-
ΓΑΛ1
ΜΟΝΑΚΟ
-
ΜΠΑΣΤΙΑ
4-6
-
ΓΑΛ1
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
-
ΝΑΝΤ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΑΝΖΕ
-
ΛΟΡΙΑΝ
X
-
ΓΑΛ1
ΜΕΤΣ
-
ΛΥΩΝ
2
-
ΕΛΒ1
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
-
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
4-6
-
ΒΕΛ1
ΣΑΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
-
ΜΟΥΣΚΡΟΝ
NoBet
-
ΒΕΛ1
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
-
ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ
1
-
ΙΣΠ2
ΚΑΝΤΙΘ
-
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
X
-
ΠΟΛ1
ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
1
-
ΒΕΛ1
ΒΕΣΤΕΡΛΟ
-
ΓΑΝΔΗ
2
-
ΟΥΡ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΠΕΝΙΑΡΟΛ
U
-
ΟΥΡ1
ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ
-
ΣΕΡΡΟ
2
-
ΟΥΡ1
ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
-
ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
O
-
ΟΛΛ1
ΦΙΤΕΣΕ
-
ΤΣΒΟΛΕ
1
-
ΑΡΓ1
ΟΥΡΑΚΑΝ
-
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
U
-
ΠΟΡΤ
ΠΟΡΤΟ
-
ΜΠΡΑΓΚΑ
2-3
-
ΑΡΓ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
-
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
X
-
ΑΡΓ1
ΤΙΓΚΡΕ
-
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
1
-
ΑΡΓ1
ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ
-
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
1
-
ΠΑΡ1
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
-
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
G/G
-
ΑΡΓ1
OΛΙΜΠΟ
-
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
2
-
ΑΡΓ1
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
U
-
ΠΑΡ1
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
2
-
ΜΕΞΔ
ΤΙΓΚΡΕΣ
-
ΛΕΟΝ
1
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ1
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΚΕΡΚΥΡΑ
-
ΑΕΚ
2
-
Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΒΟΥ1
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
-
ΤΣΕΡΝΟ Μ. ΒΑΡΝΑΣ
U
-
ΤΣΧ1
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
-
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
ΑΝΑΒ
-
ΠΟΛ1
ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
-
ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
2-3
-
ΓΕΡ2
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
-
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
1
-
ΓΕΡ2
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
-
ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
N/G
-
ΓΕΡ2
ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ
-
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
2
-
ΡΟΥ1
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
-
ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
X
-
ΙΣΠ2
ΧΕΤΑΦΕ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ Β
1
-
ΟΛΛ2
ΜΠΡΕΝΤΑ
-
AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
-
ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
X
-
ΟΛΛ2
ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΑΚΙΛΙΖ 29
4-6
-
ΟΛΛ2
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
-
ΟΣ
O
-
ΟΛΛ2
ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
ΕΜΕΝ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΒΑΛΒΑΪΚ
-
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
X
-
ΟΛΛ2
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
-
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
O
-
ΟΛΛ2
ΦΕΝΛΟ
-
ΤΕΛΣΤΑΡ
1
-
ΟΛΛ2
ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
-
ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΚΑΜΠΟΥΡ
-
ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ
O
-
ΟΛΛ1
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
-
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
2-3
-
ΤΣΧ1
ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
2
-
ΓΕΡ1
ΜΑΪΝΤΖ
-
ΜΠΑΓΕΡΝ
G/G
-
ΠΟΛ1
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
-
ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
1
-
ΒΕΛ1
ΜΑΛΙΝ
-
ΕΟΥΠΕΝ
O
-
ΙΤΑ2
ΤΡΑΠΑΝΙ
-
ΚΑΡΠΙ
X
-
ΓΑΛ1
ΚΑΕΝ
-
ΝΤΙΖΟΝ
1
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΝΑΠΟΛΙ
-
ΙΝΤΕΡ
X
-
ΑΓΓΤ
ΝΟΤΙΓΧΑΜ
-
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
2
-
ΑΓΓΚ
ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
-
ΟΞΦΟΡΝΤ
2
-
ΠΟΡΤ
ΜΑΡΙΤΙΜΟ
-
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
G/G
-
ΠΑΡ1
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
-
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΑΣΣΟΥΝΣΙΟΝ
O
-
ΠΑΡ1
ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
-
ΚΑΜΠΑΛΕΡΟ ΝΤΕ ΖΕΜΠ.
X
-
ΑΡΓ1
ΚΙΛΜΕΣ
-
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
1
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΛΒ1
ΤΙΡΑΝΑ
-
ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ
ΔΙΑΚ
-
Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΕΚΥ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
-
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1964
2-3
-
ΕΚΥ
ΞΑΝΘΗ
-
ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
O
-
ΒΟΥ1
ΒΕΡΕΓΙΑ
-
ΜΠΕΡΟΕ
N/G
-
ΡΩΣ1
ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ
-
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
X
-
ΡΩΣ1
ΚΡΙΛΙΑ
-
ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
2
-
ΕΚΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
N/G
-
ΕΚΥ
ΤΡΙΚΑΛΑ
-
ΠΑΟΚ
2
-
ΒΟΥ1
ΝΕΦΤΟΧΙΜΙΚ
-
ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ
O
-
ΡΟΥ1
ΠΑΝΤΟΥΡΙ
-
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
X
-
ΡΩΣ1
ΤΟΜ ΤΟΣΚ
-
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
U
-
ΙΤΑΚ
ΤΖΕΝΟΑ
-
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
1
-
ΔΑΝ1
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
-
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
G/G
-
ΣΕΡ1
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
-
ΜΛΑΝΤΟΣΤ
O
-
ΡΩΣ1
ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ
-
ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
1
-
ΡΟΥ1
ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
-
ΚΛΟΥΖ
2-3
-
ΙΣΠΚ
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
-
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΟΝΤΕΝΣΕ
-
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
1
-
ΒΟΛΒ
ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
-
ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ
2
-
ΒΕΛΚ
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
-
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
1
-
ΑΓΓΤ
ΚΠΡ
-
ΓΟΥΛΒΣ
1
-
ΙΣΠΚ
ΟΥΕΣΚΑ
-
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
2
-
ΙΣΠΚ
ΤΑΡΑΓΟΝΑ
-
ΑΛΑΒΕΣ
N/G
-
ΙΤΑΚ
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
-
ΒΕΡΟΝΑ
X
-
ΙΣΠΚ
ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
2
-
ΧΙΛ1
ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝ.
-
ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
G/G
-
ΒΟΛΒ
ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
-
ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΪΣ
G/G
-
ΑΡΓΚ
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
1
-
ΒΟΛΒ
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
O
-
ΜΕΞΔ
ΝΕΚΑΞΑ
-
ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
G/G
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΚΥ
ΧΑΝΙΑ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4-6
-
Τετάρτη 30 Νοεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΒΟΥ1
ΠΙΡΙΝ
-
ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ
U
-
ΝΟΡΔ
ΓΙΕΡΒ
-
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
2
-
ΡΟΥ1
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
-
ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
1
-
ΣΕΡ1
ΡΑΝΤ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ
-
ΡΑΝΤΝΙΤΣΚΙ ΝΙΣ
N/G
-
ΣΕΡ1
ΣΠΑΡΤΑΚ ΣΟΥΜΠΟΤΙΤΣΑ
-
ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΟΥΡΝΤ.
X
-
ΣΕΡ1
ΜΠΟΡΑΤΣ
-
ΒΟΖΝΤΟΒΑΤΣ
U
-
ΣΕΡ1
ΤΣΟΥΚΑΡΙΤΣΚΙ
-
ΝΟΒΙ ΠΑΖΑΡ
1
-
ΣΕΡ1
ΝΑΡΠΕΝΤΑΚ
-
ΜΕΤΑΛΑΚ
1
-
ΕΚΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
-
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
O
-
ΒΟΥ1
ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ
-
ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
X
-
ΡΩΣ1
ΟΥΡΑΛ
-
ΡΟΣΤΟΦ
2
-
ΙΤΑΚ
ΠΑΛΕΡΜΟ
-
ΣΠΕΤΣΙΑ
X
-
ΣΕΡ1
ΓΙΑΒΟΡ ΜΑΤΙΖ
-
ΜΠΑΣΚΑ
1
-
ΤΣΕΚ
ΚΑΡΒΙΝΑ
-
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
G/G
-
ΚΡΟΚ
ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
U
-
ΡΟΥ1
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
-
ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
G/G
-
ΒΟΥ1
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
-
ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ
2-3
-
ΚΡΟΚ
ΟΣΙΓΙΕΚ
-
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
U
-
ΡΩΣ1
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
-
ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ
1
-
ΡΩΣ1
ΖΕΝΙΤ
-
ΟΥΦΑ
O
-
ΡΩΣ1
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΓΚΑΖΟΒΙΚ ΟΡΕΝΜΠ.
1
-
ΙΤΑΚ
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
-
ΠΕΣΚΑΡΑ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
-
ΧΟΡΣΕΝΣ
1
-
ΣΕΡ1
ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ
-
ΠΑΡΤΙΖΑΝ
X
-
ΕΚΥ
ΟΦΗ
-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
U
-
ΙΣΠΚ
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑ
7+
-
ΙΣΠΚ
ΤΟΛΕΝΤΟ ΣΑΝΤ
-
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
2
-
ΙΣΠΚ
ΦΟΡΜΕΝΤΕΡΑ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ
4-6
-
ΓΑΛ1
ΜΠΑΣΤΙΑ
-
ΜΠΟΡΝΤΟ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΤΟΥΛΟΥΖ
-
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
2-3
-
ΓΑΛ1
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
-
ΝΙΣ
X
-
ΓΑΛ1
ΝΑΝΤ
-
ΛΥΩΝ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
-
ΜΑΡΣΕΪΓ
X
-
ΓΑΛ1
ΝΑΝΣΙ
-
ΜΕΤΣ
U
-
ΚΡΟΚ
ΣΠΛΙΤ
-
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
2
-
ΡΟΥ1
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ.
-
ΣΤΕΑΟΥΑ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΡΑΝΤΕΡΣ
-
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
2
-
ΒΕΛΚ
ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ
-
ΓΚΕΝΚ
O
-
ΒΕΛΚ
ΚΟΡΤΡΑΪΚ
-
ΜΟΥΣΚΡΟΝ
1
-
ΒΕΛΚ
ΤΟΥΜΠΙΖΕ
-
ΟΣΤΑΝΔΗ
2
-
ΠΟΛΚ
ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
X
-
ΑΥΣ1
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΑΥΣ1
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
-
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
G/G
-
ΑΥΣ1
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
2
-
ΑΥΣ1
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
1
-
ΣΚΩΠ
ΧΑΡΤΣ
-
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
X
-
ΑΓΛΚ
ΑΡΣΕΝΑΛ
-
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
1
-
ΒΕΛΚ
ΓΑΝΔΗ
-
ΛΟΚΕΡΕΝ
O
-
ΙΣΠΚ
ΟΥΚΑΜ ΜΟΥΡΘΙΑ
-
ΘΕΛΤΑ
O
-
ΙΣΠΚ
ΓΚΟΥΙΘΕΛΟ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
2 ημ.
-
ΙΣΠΚ
ΓΡΑΝΑΔΑ
-
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
U
-
ΙΣΠΚ
ΚΟΡΔΟΒΑ
-
ΜΑΛΑΓΑ
G/G
-
ΙΤΑΚ
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
-
ΚΑΛΙΑΡΙ
1
-
ΑΓΛΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
-
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
-
ΑΝΖΕ
O
-
ΠΕΡΔ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝ.
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ
X
-
ΙΣΠΚ
ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
4-6
-
ΒΟΛΒ
ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
G/G
-
ΧΙΛΚ
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
-
ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ
U
-
ΧΙΛΚ
ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ
G/G
-
ΑΜΕΔ
ΤΟΡΟΝΤΟ
-
ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ
4-6
-
ΑΡΓΚ
ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
-
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
2
-
ΑΡΓ2
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ
-
ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ
X
-
ΒΟΛΒ
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
-
ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ Σ.ΚΡ
O
-
ΠΕΡΔ
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ ΝΤΕΠΟΡ.
-
ΜΕΛΓΚΑΡ
N/G
-
ΜΕΞΔ
ΑΤΛΑΝΤΕ
-
ΝΤΟΡΑΔΟΣ
1
-
ΜΕΞΔ
ΛΕΟΝ
-
ΤΙΓΚΡΕΣ
X
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΑΛΒ1
ΛΟΥΦΤΕΤΑΡΙ
-
ΣΚΕΝΤΕΡΜΠΕΟΥ
U
-
ΑΛΒ1
ΚΟΥΚΕΣΙ
-
ΛΑΤΣΙ
1
-
ΑΛΒ1
ΒΛΑΖΝΙΑ ΣΚΟΝΤΕΡ
-
ΚΟΡΑΜΠΙ ΠΕΣΚΟΠΙ
2-3
-
ΑΛΒ1
ΤΕΟΥΤΑ ΝΤΟΥΡΕΣ
-
ΦΛΑΜΟΥΝΤΑΡΙ
X
-
Τρίτη 29 Νοεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΕΚΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
-
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
2
-
ΒΟΥ1
ΤΣΕΡΝΟ Μ. ΒΑΡΝΑΣ
-
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΓΚΟΡΝΑ
1
-
ΙΤΑΚ
ΕΜΠΟΛΙ
-
ΤΣΕΖΕΝΑ
1
-
ΑΖΕΠ
ΚΑΡΑΜΠΑΚ
-
ΓΚΑΜΠΑΛΑ
X
-
ΕΚΥ
ΑΡΗΣ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
U
-
ΒΟΥ1
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
-
ΜΟΝΤΑΝΑ
O
-
ΡΟΥ1
ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
-
ΤΑΡΓΚΟ ΜΟΥΡΕΣ
X
-
ΙΤΑΚ
ΚΙΕΒΟ
-
ΝΟΒΑΡΑ
1
-
ΔΑΝ1
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
-
ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΑΑΡΧΟΥΣ
-
ΛΙΝΓΚΜΠΙ
1
-
ΓΑΛ1
ΛΟΡΙΑΝ
-
ΡΕΝ
2-3
-
ΓΑΛ1
ΛΙΛ
-
ΚΑΕΝ
1
-
ΑΥΣ1
ΑΛΤΑΧ
-
ΡΙΝΤ
G/G
-
ΡΟΥ1
ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
-
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
U
-
ΙΣΠΚ
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
-
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
NoBet
-
ΒΕΛΚ
ΕΟΥΠΕΝ
-
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
2
-
ΣΚΩΚ
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
-
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
-
ΛΙΝΤΣ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΧΑΛ
-
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
2
-
ΒΕΛΚ
ΣΑΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
-
ΜΑΛΙΝ
X
-
ΑΓΓ1
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
-
ΓΟΥΟΛΣΟΛ
1
-
ΑΓΝΛ
ΜΠΟΡΧΑΜΓΟΥΝΤ
-
MΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
ANAB
-
ΑΓΝΛ
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
-
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
2-3
-
ΑΓΝΛ
ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΙΣΤΛΙ
2
-
ΑΓΝΛ
ΓΙΟΡΚ
-
ΓΚΙΣΛΙ
1
-
ΑΓΝΛ
ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ
-
ΣΟΛΙΧAΛ ΜΟΡΣ
U
-
ΑΓΝΛ
ΛΙΝΚΟΛΝ
-
ΡΕΞΑΜ
1
-
ΑΓΝΛ
ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
-
ΤΟΡΚΙ
1
-
ΑΓΝΛ
ΤΣΕΣΤΕΡ
-
ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.
1
-
ΑΓΝΛ
ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
-
ΜΠΑΡΟΟΥ
ANAB
-
ΑΓΝΛ
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
G/G
-
ΑΓΝΛ
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
-
ΤΡΑΝΜΙΡ
2
-
ΣΚΩΚ
IΣΤ ΦΑΪΦ
-
ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ
N/G
-
ΣΚΩΚ
ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
2
-
ΣΚΩΚ
ΜΠΡΕΧΙΝ
-
ΕΪΡ
G/G
-
ΙΣΠΚ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
-
ΕΪΜΠΑΡ
1
-
ΙΣΠΚ
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
-
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
G/G
-
ΙΤΑΚ
ΤΟΡΙΝΟ
-
ΠΙΖΑ
1 ημ.
-
ΓΑΛ1
ΝΤΙΖΟΝ
-
ΜΟΝΑΚΟ
2
-
ΓΑΛ2
ΛΑΒΑΛ
-
ΛΑΝΣ
X
-
ΓΑΛ2
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
-
ΓΚΑΖΕΛΕΚ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΟΣΕΡ
-
ΝΙΜ
N/G
-
ΓΑΛ2
ΜΠΡΕΣΤ
-
ΤΡΟΥΑ
X
-
ΓΑΛ2
ΚΛΕΡΜΟΝ
-
ΤΟΥΡ
O
-
ΓΑΛ2
ΣΟΣΟ
-
ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
1
-
ΓΑΛ2
ΧΑΒΡΗ
-
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
1
-
ΓΑΛ2
ΑΖΑΞΙΟ
-
ΑΜΙΑΝ
X
-
ΓΑΛ2
ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ 93
-
ΟΡΛΕΑΝ
X
-
ΙΣΠΚ
ΜΠΕΤΙΣ
-
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
G/G
-
Δευτέρα 28 Νοεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΠΟΛ1
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
-
ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
U
-
ΤΟΥ1
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
-
ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ
G/G
-
ΚΥΠ1
ΑΠΟΕΛ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
1
-
ΕΛΛ1
ΠΑΟΚ
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
2-3
-
ΙΤΑ1
ΝΑΠΟΛΙ
-
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
-
ΟΝΤΕΝΣΕ
1
-
ΡΟΥ1
ΚΛΟΥΖ
-
ΠΑΝΤΟΥΡΙ
1
-
ΟΛΛ2
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
-
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
2-3
-
ΟΛΛ2
ΕΜΕΝ
-
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
2
-
ΟΛΛ2
ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
2
-
ΟΛΛ2
ΜΠΡΕΝΤΑ
-
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
O
-
ΟΛΛ2
ΤΕΛΣΤΑΡ
-
ΚΑΜΠΟΥΡ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
-
ΑΚΙΛΙΖ 29
4-6
-
ΟΛΛ2
ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
-
ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
-
ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΟΣ
O
-
ΟΛΛ2
ΦΕΝΛΟ
-
ΒΑΛΒΑΪΚ
1
-
ΙΣΡ
ΜΠΕΪΤΑΡ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ
-
ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΝΕΪ ΣΑΚΝΙΝ
X ημ.
-
ΓΕΡ2
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
-
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΡΕΜΣ
-
ΝΙΟΡ
1
-
ΙΤΑ2
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
-
ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
X
-
ΟΥΡ1
ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
-
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
NoBet
-
ΑΓΓΤ
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
-
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
2
-
ΙΣΠ1
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΙΝΤΕΡ
-
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
1
-
ΧΙΛ1
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
U
-
ΠΟΡΤ
ΜΠΡΑΓΚΑ
-
ΦΕΪΡΕΝΣΕ
1 ημ.
-
ΑΡΓ1
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
-
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
U
-
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
1
-
ΑΡΓ1
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
X
-
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
U
-
Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2016
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΒΟΥ1
ΜΠΕΡΟΕ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ
U
-
ΙΣΠ1
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
-
ΑΛΑΒΕΣ
2-3
-
ΡΩΣ1
ΚΡΙΛΙΑ
-
ΤΟΜ ΤΟΣΚ
X
-
ΙΣΠ2
ΕΛΤΣΕ
-
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΠΑΛΕΡΜΟ
-
ΛΑΤΣΙΟ
2
-
ΟΛΛ1
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
-
ΡΟΝΤΑ
U
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
-
ΣΤΟΟΥΚ
2
-
ΤΣΧ1
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
-
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
2
-
ΟΚΡΝ
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
-
ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣ
1
-
ΓΕΡ2
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
-
ΜΟΝΑΧΟ 1860
1
-
ΓΕΡ2
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
X
-
ΓΕΡ2
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
-
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
1
-
ΕΛΒ1
ΒΑΝΤΟΥΖ
-
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
G/G
-
ΕΛΒ1
ΛΩΖΑΝΝΗ
-
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
4-6
-
ΕΛΛ1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
-
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
1
-
ΑΥΣ1
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
-
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
O
-
ΤΟΥ1
ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
-
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
2-3
-
ΒΟΥ1
ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ
-
ΝΕΦΤΟΧΙΜΙΚ
U
-
ΒΕΛ1
ΓΑΝΔΗ
-
ΚΟΡΤΡΑΪΚ
1
-
ΒΕΛ1
ΟΣΤΑΝΔΗ
-
ΓΚΕΝΚ
O
-
ΡΩΣ1
ΡΟΣΤΟΦ
-
ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ
U
-
ΟΛΛ1
ΑΛΚΜΑΑΡ
-
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
1
-
ΟΛΛ1
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
-
ΑΓΙΑΞ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
-
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
X
-
ΙΤΑ1
ΤΖΕΝΟΑ
-
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
U
-
ΙΤΑ1
ΚΑΛΙΑΡΙ
-
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΚΡΟΤΟΝΕ
-
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
2
-
ΓΑΛ1
ΑΝΖΕ
-
ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
U
-
ΚΥΠ1
ΑΕ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
-
AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΑΡΣΕΝΑΛ
-
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
1
-
ΣΛΟ1
ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ
-
ΤΡΕΝΤΣΙΝ
X
-
ΓΕΡ1
ΣΑΛΚΕ
-
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
O
-
ΠΟΛ1
ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
-
ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
X
-
ΕΛΒ1
ΣΙΟΝ
-
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
G/G
-
ΣΚΛΚ
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
-
ΣΕΛΤΙΚ
2-3
-
ΔΑΝ1
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
-
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
G/G
-
ΚΥΠ1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
X
-
ΙΣΠ2
ΟΥΕΣΚΑ
-
ΧΙΡΟΝΑ
U
-
ΟΚΡΝ
ΚΑΡΠΑΤΙ ΛΙΒ
-
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
2
-
ΕΛΛ1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
-
ΗΡΑΚΛΗΣ
N/G
-
ΕΛΛ1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
-
ΞΑΝΘΗ
1
-
ΙΣΠ1
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
2 ημ.
-
ΑΥΣ1
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
4-6
-
ΑΥΣ1
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
1
-
ΟΛΛ1
ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
2-3
-
ΒΟΥ1
ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ
-
ΒΕΡΕΓΙΑ
1
-
ΓΑΛ1
ΝΙΣ
-
ΜΠΑΣΤΙΑ
1
-
ΡΩΣ1
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
-
ΖΕΝΙΤ
X
-
ΤΟΥ1
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
-
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
2
-
ΚΥΠ1
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜ.
1
-
ΠΟΡΤ
ΑΡΟΟΥΚΑ
-
ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
X
-
ΡΟΥ1
ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
-
ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
2
-
ΓΕΡ1
ΧΕΡΤΑ
-
ΜΑΪΝΤΖ
1
-
ΑΓΓΠ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
-
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ
O
-
ΙΤΑ2
ΒΕΡΟΝΑ
-
ΜΠΑΡΙ
1
-
ΠΟΛ1
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
-
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
2
-
ΒΕΛ1
ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
-
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
G/G
-
ΔΑΝ1
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
-
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
1
-
ΙΣΠ2
ΚΟΡΔΟΒΑ
-
ΧΕΤΑΦΕ
X
-
ΙΣΠ2
ΣΕΒΙΛΛΗ Β
-
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
2
-
ΙΣΗΜ
ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
2
-
ΙΣΗΜ
ΑΟΥΚΑΣ
-
ΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
U
-
ΕΛΛ1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2-3
-
ΙΣΠ1
ΘΕΛΤΑ
-
ΓΡΑΝΑΔΑ
1
-
ΤΣΧ1
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
-
ΜΠΡΝΟ
1
-
ΟΚΡΝ
ΝΤΝΙΕΠΡ
-
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
X
-
ΧΙΛ1
ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ
-
ΙΚΙΚΕ
U
-
ΠΟΡΤ
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
-
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
O
-
ΙΣΡ
ΧΑΠΟΕΛ ΚΦΑΡ ΣΑΜΠΑ
-
ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΙΡ-ΣΙΒΑ
1
-
ΡΟΥ1
ΣΤΕΑΟΥΑ
-
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
1
-
ΙΣΡ
ΜΠΝΕΪ ΓΙΕΧΟΥΝΤΑ
-
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
2-3
-
ΒΕΛ1
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΜΟΥΣΚΡΟΝ
O
-
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
X
-
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
1
-
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΣΑΝΤΟΣ
G/G
-
ΒΡΑ1
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
1
-
ΙΣΠ2
ΛΕΒΑΝΤΕ
-
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
1
-
ΒΟΛΒ
ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ
-
ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
G/G
-
ΒΟΛΒ
ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
-
ΜΠΟΛΙΒΑΡ
O
-
ΙΤΑ1
ΡΟΜΑ
-
ΠΕΣΚΑΡΑ
4-6
-
ΙΣΠ1
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1
-
ΓΑΛ1
ΛΥΩΝ
-
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
X
-
ΟΥΡ1
ΠΕΝΙΑΡΟΛ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
X
-
ΑΡΓ1
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
-
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
U
-
ΑΡΓ1
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΟΥΡΑΚΑΝ
1
-
ΠΟΡΤ
ΤΟΝΤΕΛΑ
-
ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
2
-
ΧΙΛ1
ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
-
ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝ.
G/G
-
ΑΡΓ1
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
-
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
2
-
ΑΜΕΔ
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
-
ΣΙΑΤΛ
X
-
ΠΑΡ1
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
U
-
ΒΟΛΒ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
-
ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ Σ.ΚΡ
G/G
-
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
X
-
ΒΡΑ1
ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
-
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
2
-
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
-
ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
X
-
ΙΣΗΜ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
-
ΕΜΕΛΕΚ
1
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. NTE ΤΣΙΛΕ
-
ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
1
-
ΑΡΓ1
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
U
-
ΚΟΛΔ
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
X
-
ΠΑΡ1
ΚΑΜΠΑΛΕΡΟ ΝΤΕ ΖΕΜΠ.
-
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
2
-
ΒΟΛΒ
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
G/G
-
ΚΟΛΔ
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
2-3
-
ΜΕΞΔ
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
-
ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
1
-
ΜΕΞΔ
ΠΑΤΣΟΥΚΑ
-
ΝΕΚΑΞΑ
2-3
-

 

 
Contact Us | Υπεύθυνο στοίχημα | 21+