ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ




 

Προγνωστικά Στοιχήματος & Στοίχημα εκτός κουπονιού

stoiximan live
novibet
intterwetten gr
stoiximan live















XSquare-Sports

 

:: Με μια ματιά - Προγνωστικά πριν... πάμε στοίχημα

:: Προγνωστικά στοιχήματος για το κουπόνι Πάμε Στοίχημα.

Υπάρχουν επιπλέον προγνωστικά για παιχνίδια που δεν περιλαμβάνονται στο ελληνικό κουπόνι (πχ. αγώνες ΑΕΚ, προγνωστικά Αλβανίας κ.ά.).

Επεξήγηση επιλογών

Προσπαθούμε τα σημεία 1Χ2 να αποτελούν τουλάχιστον το 50% των προτάσεών μας. Υπάρχουν επιπλέον στοιχήματα NoBet (κανένα στοίχημα), G/G (Goal / Goal) N/G (No Goal), DNB (Draw No Bet), όπως επίσης 0-1, 2-3, 4-6 και 7+ γκολ (0 ως 1, 2 ως 3, 4 ως 6 και 7 ή περισσότερα γκολ αντίστοιχα). Η τελευταία στήλη με την ένδειξη LIVE δείχνει τους αγώνες με Live Προβλέψεις.

ΑΝΑΒ=Αναβολή, ΔΙΑΚ=Διακοπή

* Με πράσινο φόντο βλέπετε τις σωστές προβλέψεις μας.

Διπλή ευκαιρία υπάρχει μόνο όταν κοντράρουμε κάποιο πολύ μεγάλο φαβορί (βάσει αποδόσεων). Διαφορετικά έχουμε καταργήσει τις διπλές επιλογές.

Ακολούθησε τη νέα σελίδα του Hellasbet στο Facebook

Πέμπτη 25 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΕΛΒΚ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
-
ΣΙΟΝ
O
-
ΑΥΣ1
ΑΛΤΑΧ
-
ΡΙΝΤ
2
-
ΑΥΣ1
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
G/G
-
ΑΥΣ1
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
X
-
ΑΥΣ1
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
1
-
ΑΥΣ1
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
-
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
2-3
-
ΔΑΝΚ
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
X ημ.
-
ΟΛΔ
ΜΠΡΕΝΤΑ
-
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
G/G
-
ΣΟΥ2
ΕΡΓΚΡΙΤΕ
-
ΒΑΡΝΑΜΟ
1
-
ΡΟΥΔ
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
-
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
1
-
ΙΚΥ
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
-
ΜΠΝΕΪ ΓΙΕΧΟΥΝΤΑ
2-3
-
ΟΛΔ
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
-
ΡΟΝΤΑ
X
-
ΓΕΔ
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
O
-
ΣΚΔ
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
1
-
ΟΛΔ
ΑΛΚΜΑΑΡ
-
ΟΥΤΡΕΧΤΗ
4-6
-
CLA
ΕΜΕΛΕΚ
-
ΜΕΛΓΚΑΡ
N/G
-
CLA
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
1
-
ΑΜΕ1
ΣΙΚΑΓΟ
-
ΝΤΑΛΑΣ
X
-
CLA
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-3
-
CLA
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
2 DNB
-
CLA
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΙΚΙΚΕ
G/G
-
CLA
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΖΑΜΟΡΑ
1 ημ.
-
ΚΟΛ1
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
-
ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ
N/G
-
ΜΕΔ
ΤΙΓΚΡΕΣ
-
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
X
-
Τετάρτη 24 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΡΟΥΔ
ΤΑΡΓΚΟ ΜΟΥΡΕΣ
-
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
2
-
ΛΙΘ1
ΣΟΥΝΤΟΥΒΑ
-
ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΒΙΛΝΙΟΥΣ
U
-
ΛΕΥΚ
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ
-
ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ
X
-
ΕΛΛΔ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΠΑΟΚ
X
-
ΦΙΝ1
ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
-
ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
1
-
ΦΙΝ1
ΒΑΑΣΑ
-
ΙΛΒΕΣ
1
-
ΦΙΝ1
ΚΟΥΟΠΙΟ
-
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
N/G
-
ΒΟΚ
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
-
ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
2-3
-
ΚΥΠΚ
ΑΠΟΕΛ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
G/G
-
ΛΕΥΚ
ΝΤΝΙΕΠΡ ΜΟΓΚΙΛΕΦ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ
U
-
ΛΙΘ1
ΣΤΑΜΠΡΑΣ
-
ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΛΑΪΠΕΝΤΑ
G/G
-
IΤΔ
ΠΑΡΜΑ
-
ΠΙΑΤΣΕΝΤΖΑ
1
-
IΤΔ
ΓΙΟΥΒΕ ΣΤΑΜΠΙΑ
-
ΡΕΤΖΙΑΝΑ
2-3
-
IΤΔ
ΜΑΤΕΡΑ
-
ΚΟΖΕΝΤΣΑ
1
-
IΤΔ
ΑΛΜΠΙΝΟΛΕΦΕ
-
ΛΟΥΚΕΖΕ
1
-
IΤΔ
ΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ
-
ΚΑΣΕΡΤΑΝΑ 1908
1
-
IΤΔ
ΛΙΒΟΡΝΟ
-
ΒΙΡΤΟΥΣ ΦΡΑΝΚΑΒΙΛΑ
N/G
-
IΤΔ
ΠΟΡΝΕΝΟΝΕ
-
ΓΙΑΝΑ ΕΡΜΙΝΙΟ
NoBet
-
IΤΔ
ΛΕΤΣΕ
-
ΣΑΜΠΕΝΕΝΤΕΤΕΣΕ
1
-
ΑΡΓΚ
ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
-
ΕΣΤ. ΝΤΕ ΜΠΟΥΕΝΟΣ
1 ημ.
-
EUL
ΑΓΙΑΞ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
2-3
-
ΠΑΡ1
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
O
-
ΒΟΛΒ
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
G/G
-
ΒΡΑΚ
ΠΑΡΑΝΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
X ημ.
-
ΒΡΑΚ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
2
-
CLA
ΠΕΝΙΑΡΟΛ
-
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
G/G
-
CLA
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
1
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΕΚ
X
-
Τρίτη 23 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΡΟΥΔ
ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
-
ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
G/G
-
ΛΙΘ1
ΛΙΕΤΑΒΑ ΖΟΝΑΒΑ
-
ΟΥΤΕΝΙΣ ΟΥΤΕΝΑ
U
-
ΦΙΝ1
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
-
ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
1
-
ΦΙΝ1
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ
-
ΕΛΣΙΝΚΙ
2-3
-
ΦΙΝ1
ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
-
ΛΑΧΤΙ
1
-
ΕΣΘ1
ΣΙΛΑΜΑΕ ΚΑΛΕΦ
-
ΤΑΡΤΟΥ ΤΑΜΕΚΑ
X
-
ΣΟΥ2
ΓΚΑΪΣ
-
ΓΚΕΦΛΕ
1
-
ΕΣΘ1
ΝΟΜΕ ΚΑΛΙΟΥ
-
ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ
G/G
-
ΛΙΘ1
ΤΡΑΚΑΪ
-
ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
O
-
ΡΟΥΔ
ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
-
ΠΑΝΤΟΥΡΙ
X
-
ΑΡΓ2
ΦΛΑΝΤΡΙΑ
-
ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ
X
-
ΙΤΔ
ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
-
ΣΠΕΤΣΙΑ
1
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ
-
ΜΠΡΕΪ
2
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
-
ΝΤΕΡΙ
O
-
ΙΡΛΠ
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΛΙΜΕΡΙΚ
2-3
-
ΑΡΓΚ
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
-
ΝΤΕΦΕΝΣ. ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ
1 ημ.
-
ΒΡΑ2
ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ
-
ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
U
-
CLA
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΖΟΥΛΙΑ
O
-
CLA
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
-
ΛΑΝΟΥΣ
X
-
ΒΡΑ2
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
-
ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
N/G
-
CLA
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ
1
-
CLA
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ
G/G
-
Δευτέρα 22 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΠΟΛΔ
ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
-
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
X
-
ΚΡΟ1
ΙΣΤΡΑ 1961
-
ΣΠΛΙΤ
U
-
ΣΟΥ1
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
-
ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
1
-
ΣΟΥ1
ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
-
ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
N/G
-
ΣΟΥ1
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
-
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
X
-
ΣΟΥ2
ΕΣΤΕΡ
-
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
G/G
-
ΝΟΡ1
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
-
ΒΙΚΙΝΓΚ
O
-
ΤΟΥ1
ΑΚΙΣΑΡΣΠΟΡ
-
ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
4-6
-
ΤΟΥ1
ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
-
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
1
-
ΔΑΝΔ
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
-
ΑΑΡΧΟΥΣ
X
-
ΙΤΔ
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
-
ΚΑΡΠΙ
X
-
ΙΤΑ1
ΠΕΣΚΑΡΑ
-
ΠΑΛΕΡΜΟ
O
-
ΙΡΛΠ
ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
2
-
ΙΡΛΠ
ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ
-
ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
2
-
ΙΡΛΠ
ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
O
-
ΙΣΛ1
ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ
-
ΦΙΟΛΝΙΡ
1
-
ΙΣΛ1
ΑΚΡΑΝΕΣ
-
ΓΡΙΝΝΤΑΒΙΚ
X ημ.
-
ΙΣΛ1
ΒΑΛΟΥΡ
-
ΚΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ
2-3
-
ΑΡΓ1
OΛΙΜΠΟ
-
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
2
-
ΒΡΑ1
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
-
ΑΒΑΪ
O
-
ΑΡΓ1
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
-
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
2
-
Κυριακή 21 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΡΟΥΔ
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
-
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
X
-
ΙΣΠ2
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
-
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
2
-
ΟΛΔ
ΡΟΝΤΑ
-
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
U
-
ΔΑΝΔ
ΛΙΝΓΚΜΠΙ
-
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
2-3
-
ΟΚΡΔ
ΚΑΡΠΑΤΙ ΛΙΒ
-
ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ
X
-
ΣΚΩΠ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
-
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
G/G
-
ΣΚΩΠ
ΣΕΛΤΙΚ
-
ΧΑΡΤΣ
O
-
ΣΚΩΠ
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
-
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
2
-
ΕΛΒ1
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
-
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
4-6
-
ΕΛΒ1
ΣΙΟΝ
-
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
O
-
ΡΩΣ1
ΟΥΦΑ
-
ΟΥΡΑΛ
N/G
-
ΡΩΣ1
ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
-
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
X
-
ΡΩΣ1
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ
X ημ.
-
ΡΩΣ1
ΤΟΜ ΤΟΣΚ
-
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
O
-
ΡΩΣ1
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΖΕΝΙΤ
2
-
ΡΩΣ1
ΓΚΑΖΟΒΙΚ ΟΡΕΝΜΠ.
-
ΡΟΣΤΟΦ
2
-
ΡΩΣ1
ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ
-
ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
2-3
-
ΡΩΣ1
ΚΡΙΛΙΑ
-
ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ
X
-
ΒΕΛ1
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΟΣΤΑΝΔΗ
4-6
-
ΒΕΛ1
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
-
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
1
-
ΒΕΛ1
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
-
ΓΑΝΔΗ
2 DNB
-
ΟΛΔ
ΜΠΡΕΝΤΑ
-
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
1
-
ΟΛΔ
ΚΑΜΠΟΥΡ
-
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
U
-
ΣΟΥ1
ΣΙΡΙΟΥΣ
-
ΧΑΜΑΡΜΠΙ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
-
ΧΑΚΕΝ
2
-
ΙΤΑ1
ΜΙΛΑΝ
-
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
1
-
ΙΤΑ1
ΤΖΕΝΟΑ
-
ΤΟΡΙΝΟ
O
-
ΙΤΑ1
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
-
ΚΑΛΙΑΡΙ
1
-
ΙΤΑ1
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
-
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
X
-
ΙΤΑ1
ΕΜΠΟΛΙ
-
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
2-3
-
ΙΤΑ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΚΡΟΤΟΝΕ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΣΤΡΟΜΕΝ
-
ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
O
-
ΣΟΥ2
ΦΡΕΪ
-
ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
G/G
-
ΣΟΥ2
ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
-
ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
2
-
ΤΟΥ1
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
-
ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡΑΜΠΟΚ
X
-
ΓΕΡ2
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
-
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
1
-
ΓΕΡ2
ΜΠΟΧΟΥΜ
-
ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
-
ΑΟΥΕ
X
-
ΓΕΡ2
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
-
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
2
-
ΓΕΡ2
ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
1
-
ΓΕΡ2
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
-
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
4-6
-
ΓΕΡ2
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
-
ΜΟΝΑΧΟ 1860
2-3
-
ΓΕΡ2
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
-
ΚΙΚΕΡΣ ΒΟΥΡΖ.
1 ημ.
-
ΓΕΡ2
ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
-
ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
G/G
-
ΠΟΛΔ
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
-
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
2-3
-
ΑΓΓΠ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
-
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
2
-
ΑΓΓΠ
ΛΕΣΤΕΡ
-
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
1
-
ΑΓΓΠ
ΧΑΛ
-
ΤΟΤΕΝΑΜ
O
-
ΑΓΓΠ
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
-
ΣΤΟΟΥΚ
1
-
ΑΓΓΠ
ΜΠΕΡΝΛΙ
-
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΣΟΥΟΝΣΙ
-
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
1
-
ΑΓΓΠ
ΑΡΣΕΝΑΛ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ
X ημ.
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΤΣΕΛΣΙ
-
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
4-6
-
ΑΓΓΠ
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
-
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
2-3
-
ΟΚΡΔ
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
-
ΟΛΙΜΠΙΚ ΝΤΟΝΕΤΣ
O
-
ΕΛΛ2
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
-
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
N/G
-
ΕΛΒ1
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
-
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
1
-
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΜΠΑΪΑ
1
-
ΚΥΠΔ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
G/G
-
ΑΡΓ2
ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ
-
ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ
2-3
-
ΑΥΣ1
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
1
-
ΙΣΠ1
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
-
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
X
-
ΙΣΠ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
1
-
ΙΣΠ1
ΘΕΛΤΑ
-
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
2-3
-
ΟΛΔ
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
-
ΕΜΕΝ
1
-
ΣΟΥ2
ΒΑΡΝΑΜΟ
-
ΝΟΡΜΠΙ
O
-
ΣΟΥ2
ΣΥΡΙΑΝΣΚΑ
-
ΕΡΓΚΡΙΤΕ
G/G
-
ΚΡΟ1
ΟΣΙΓΙΕΚ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
X ημ.
-
ΙΣΠ2
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
-
ΛΟΥΓΚΟ
1
-
ΕΛΛΔ
ΠΑΟΚ
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
X ημ.
-
ΣΟΥ1
ΜΑΛΜΕ
-
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
X
-
ΔΑΝΔ
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
-
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
2
-
ΝΟΡ2
ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
-
ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΑΡΕΝΤΑΛ
-
ΕΛΒΕΡΟΥΜ
O
-
ΝΟΡ2
ΦΛΟΡΟ
-
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
2
-
ΝΟΡ2
ΡΑΝΧΑΪΜ
-
ΣΤΑΡΤ
X
-
ΝΟΡ2
ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
-
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΓΙΕΡΒ
-
ΑΣΑΝΕ
1
-
ΠΟΛΔ
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
-
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
2
-
ΧΙΛ1
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ
X
-
ΝΟΡ1
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
-
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
1
-
ΝΟΡ1
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
-
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
U
-
ΝΟΡ1
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
-
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
1
-
ΝΟΡ1
ΤΡΟΜΣΟ
-
ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
2-3
-
ΤΟΥ1
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
-
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
O
-
ΚΥΠΔ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
-
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
G/G
-
ΚΥΠΔ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
-
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
U
-
ΚΥΠ
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
X
-
ΟΚΡΔ
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
-
ΤΣΕΡΝΟΜΟΡΕΤΣ
U
-
ΟΚΡΔ
ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
-
ΖΟΡΙΑ ΛΟΥΑΝΣΚ
1
-
ΚΡΟ1
ΡΙΕΚΑ
-
ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ
N/G
-
ΠΟΡΤ
ΕΣΤΟΡΙΛ
-
ΑΡΟΥΚΑ
U
-
ΠΟΡΤ
ΤΟΝΤΕΛΑ
-
ΜΠΡΑΓΚΑ
1
-
ΠΟΡΤ
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
-
ΠΟΡΤΟ
2
-
ΙΣΗΜ
ΝΤΕΛΦΙΝ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΚΑ
1
-
ΙΣΗΜ
ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
2-3
-
ΙΣΠ1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
-
ΕΪΜΠΑΡ
4-6
-
ΙΣΠ1
ΜΑΛΑΓΑ
-
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
N/G
-
ΑΡΓ1
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
X
-
ΝΟΡ1
ΟΝΤ
-
ΜΟΛΝΤΕ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
-
ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
1
-
ΑΡΓ2
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ
-
ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ
X
-
ΙΤΑ1
ΛΑΤΣΙΟ
-
ΙΝΤΕΡ
2
-
ΠΑΡ1
ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
G/G
-
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
1
-
ΒΡΑ1
ΑΤΛ.ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
2-3
-
ΒΡΑ1
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
X
-
ΒΟΛΒ
ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
-
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
G/G
-
ΑΡΓ2
ΚΡΟΥΣ. ΝΤΕΛ ΝΟΡΤΕ
-
ΜΠΡΑΟΥΝ ΝΤΕ ΑΝΤΡΟΓΚΕ
2
-
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
-
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
1
-
ΙΣΛ1
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚ.
-
ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ
2
-
ΠΟΡΤ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
-
ΤΣΑΒΕΣ
G/G
-
ΑΡΓ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
-
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
1
-
ΙΣΛ1
ΣΤΙΑΡΝΑΝ
-
ΑΚΟΥΡΕΡΙ
1
-
ΧΙΛ1
ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ
-
Ο ΧΙΓΚΙΝΣ
U
-
ΒΟΛΒ
ΜΠΟΛΙΒΑΡ
-
ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΪΣ
O
-
ΑΡΓ2
ΣΠ. ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑ
U
-
ΑΡΓ2
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ
-
ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ
1
-
ΑΡΓ2
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑ
-
ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
2-3
-
ΚΟΛ1
ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡ.
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
G/G
-
ΑΜΕ1
ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΠΣ
-
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
2
-
ΒΡΑ1
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
-
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
1
-
ΒΟΛΒ
ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
-
ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ
G/G
-
ΒΡΑ1
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
2
-
ΑΡΓ1
ΚΙΛΜΕΣ
-
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
2
-
ΠΑΡ1
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
-
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
G/G
-
ΚΟΛ1
ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ
-
ΤΙΓΚΡΕΣ FC
1
-
ΑΜΕ1
ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
-
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ
4-6
-
ΜΕΔ
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
-
ΤΟΛΟΥΚΑ
1
-
ΑΡΓ1
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
-
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
1
-
ΒΟΛΒ
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΟΥΝ. ΝΤΕ ΣΟΥΚΡΕ
G/G
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
1
-
ΜΕΔ
ΤΙΧΟΥΑΝΑ
-
ΤΙΓΚΡΕΣ
X
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ1
ΑΕΚ
-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
G/G
-
Σάββατο 20 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΤΟΥ1
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
-
ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ
2-3
-
ΔΑΝΔ
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
-
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
G/G
-
ΣΚΔ
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
-
ΙΣΤ ΚΙΛΜΠΡΑΪΝΤ
1
-
ΤΟΥ1
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
-
ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ
O
-
ΓΕΡ1
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
-
ΣΑΛΚΕ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
-
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
4-6
-
ΓΕΡ1
ΚΟΛΩΝΙΑ
-
ΜΑΪΝΤΖ
1
-
ΓΕΡ1
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
-
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
2 ημ.
-
ΓΕΡ1
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
-
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
O
-
ΓΕΡ1
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
-
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΓΕΡ1
ΜΠΑΓΕΡΝ
-
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
X ημ.
-
ΓΕΡ1
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.
-
ΛΕΙΨΙΑ
O
-
ΓΕΡ1
ΧΕΡΤΑ
-
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
1
-
ΝΟΡ1
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
-
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
U
-
ΑΥΣ1
ΡΙΝΤ
-
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
G/G
-
ΑΓΔ
ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
-
ΜΙΛΓΟΥΟΛ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
-
ΚΑΛΜΑΡ
1
-
ΣΟΥ2
ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
-
ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
X
-
ΣΚΩΠ
ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
-
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
X
-
ΣΚΔ
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
-
ΦΟΡΦΑΡ
1
-
ΣΚΩΠ
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
-
ΝΤΑΝΤΙ
2-3
-
ΣΚΩΠ
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
-
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
O
-
ΤΣΧ1
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΚΑΡΒΙΝΑ
U
-
ΤΣΧ1
ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
-
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
1 ημ.
-
ΤΣΧ1
ΜΠΡΝΟ
-
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
2
-
ΤΣΧ1
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
-
ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
X
-
ΤΣΧ1
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
-
ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ
1
-
ΤΣΧ1
ΖΙΧΛΑΒΑ
-
ΠΡΙΜΠΡΑΜ
1
-
ΤΣΧ1
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
-
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
2-3
-
ΙΣΠ1
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
-
ΜΠΕΤΙΣ
X
-
ΚΡΟ1
ΛΟΚΟΜ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ
-
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
U
-
ΠΟΡΤ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ
-
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
X
-
ΠΟΡΤ
ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
-
ΜΑΡΙΤΙΜΟ
2-3
-
ΠΟΡΤ
ΡΙΟ ΑΒΕ
-
ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
1
-
ΕΛΒ1
ΛΩΖΑΝΝΗ
-
ΤΟΥΝ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
-
ΕΡΕΜΠΡΟ
O
-
ΙΤΑ1
ΚΙΕΒΟ
-
ΡΟΜΑ
G/G
-
ΠOΛΔ
ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
-
ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
1
-
ΣΟΥ2
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
-
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
O
-
ΧΙΛ1
ΙΚΙΚΕ
-
ΤΕΜΟΥΚΟ
1
-
ΝΟΡ1
ΣΟΓΚΝΤΑΛ
-
ΜΠΡΑΝ
2
-
ΤΟΥ1
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
-
ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ
4-6
-
ΤΟΥ1
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
-
ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ
1
-
ΣΚΔ
ΑΛΟΑ
-
ΜΠΡΕΧΙΝ
1
-
ΑΥΣ1
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
1 ημ.
-
ΑΥΣ1
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΑΛΤΑΧ
G/G
-
ΑΥΣ1
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
-
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
O
-
ΟΛΔ
ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
2
-
ΚΥΠ
ΑΠΟΕΛ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
G/G
-
ΚΥΠ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ
-
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2
-
ΡΟΛΚ
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ.
-
ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
O
-
ΙΣΠ1
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
-
ΑΛΑΒΕΣ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
-
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
-
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
1
-
ΚΡΟ1
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
-
ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ
N/G
-
ΙΣΠ2
ΡΕΟΥΣ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ Β
X
-
ΙΣΠ2
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
-
ΛΕΒΑΝΤΕ
1
-
ΙΣΠ2
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
-
ΑΛΜΕΡΙΑ
1
-
ΙΣΠ2
ΧΙΡΟΝΑ
-
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
1
-
ΙΣΠ2
ΟΥΚΑΜ ΜΟΥΡΘΙΑ
-
ΟΥΕΣΚΑ
X
-
ΠΟΡΤ
ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
-
ΦΕΪΡΕΝΣΕ
X ημ.
-
ΕΛΒ1
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
-
ΒΑΝΤΟΥΖ
1
-
ΠΟΛΔ
ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
1
-
ΙΤΑ1
ΝΑΠΟΛΙ
-
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
4-6
-
ΟΛΔ
ΑΛΚΜΑΑΡ
-
ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
O
-
ΙΣΠ1
ΣΕΒΙΛΛΗ
-
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
N/G
-
ΓΑΛ1
ΛΙΛ
-
ΝΑΝΤ
2-3
-
ΓΑΛ1
ΛΟΡΙΑΝ
-
ΜΠΟΡΝΤΟ
2
-
ΓΑΛ1
ΛΥΩΝ
-
ΝΙΣ
2 DNB
-
ΓΑΛ1
ΤΟΥΛΟΥΖ
-
ΝΤΙΖΟΝ
2
-
ΓΑΛ1
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
-
ΜΕΤΣ
1
-
ΓΑΛ1
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
-
ΚΑΕΝ
2 ημ.
-
ΓΑΛ1
ΜΑΡΣΕΪΓ
-
ΜΠΑΣΤΙΑ
2-3
-
ΓΑΛ1
ΑΝΖΕ
-
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΝΑΝΣΙ
-
ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
1
-
ΓΑΛ1
ΡΕΝ
-
ΜΟΝΑΚΟ
1
-
ΧΙΛ1
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
-
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
2
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. NTE ΤΣΙΛΕ
-
ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
1 ημ.
-
ΑΜΕ1
ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ
-
ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ
G/G
-
ΙΣΠ2
ΚΑΝΤΙΘ
-
ΚΟΡΔΟΒΑ
X
-
ΙΣΠ2
ΟΒΙΕΔΟ
-
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
1
-
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
1
-
ΑΡΓ1
ΛΑΝΟΥΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
1
-
ΒΡΑ2
ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
-
ΝΑΟΥΤΙΚΟ
U
-
ΒΡΑ2
ΟΕΣΤΕ
-
ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
N/G
-
ΒΡΑ2
ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
-
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
X
-
ΒΡΑ2
ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ
-
ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ
2-3
-
ΠΟΡΤ
ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
-
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
1 DNB
-
ΑΜΕ1
OΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
-
ΣΙΚΑΓΟ
O
-
ΑΡΓ1
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
-
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
2
-
ΑΡΓ1
ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
-
ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ
1
-
ΑΜΕ1
ΣΙΑΤΛ
-
ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
1
-
ΒΡΑ2
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
-
Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ
O
-
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΝΙΕΝΣΕ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
2
-
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
G/G
-
ΑΡΓ1
ΤΙΓΚΡΕ
-
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ
1
-
ΑΡΓ1
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
U
-
ΑΜΕ1
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣ
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ
X
-
ΑΜΕ1
ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝ.
-
ΧΙΟΥΣΤΟΝ
2-3
-
ΑΜΕ1
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ
-
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
G/G
-
ΑΡΓ1
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
-
ΟΥΡΑΚΑΝ
1
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ
-
ΟΥΝ. ΚΑΤΟΛΙΚΑ
2
-
ΑΜΕ1
ΝΤΑΛΑΣ
-
ΣΑΝ ΧOΣΕ
1
-
Παρασκευή 19 Μαΐου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΚΙΝ1
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ
-
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ
O
-
ΙΑΠ1
ΚΑΣΙΜΑ
-
ΚΑΒΑΣΑΚΙ
2-3
-
ΚΙΝ1
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒ.
-
ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ.
1
-
ΦΙΝ1
ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
-
ΕΛΣΙΝΚΙ
O
-
ΡΟΥΔ
ΠΑΝΤΟΥΡΙ
-
ΤΑΡΓΚΟ ΜΟΥΡΕΣ
1 ημ.
-
ΦΙΝ1
ΛΑΧΤΙ
-
ΚΟΥΟΠΙΟ
1
-
ΦΙΝ1
ΙΛΒΕΣ
-
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
2-3
-
ΦΙΝ1
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ
-
ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
2
-
ΦΙΝ1
ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
-
ΒΑΑΣΑ
2
-
ΠOΛΔ
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
-
ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
U
-
ΕΣΘ1
ΤΡΑΝΣ ΝΑΡΒΑ
-
ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΠΡΟΥΣ
4-6
-
ΕΣΘ1
ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ
-
ΤΑΛΙΝ ΙΝΦΟΝΕΤ
O
-
ΦΙΝ1
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
-
ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
N/G
-
ΝΟΡ2
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
-
ΣΑΝΤΝΕΣ
G/G
-
ΤΟΥ1
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
-
ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ
O
-
ΡΟΥΔ
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
-
ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
X
-
ΙΣΠ2
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
-
ΤΑΡΑΓΟΝΑ
1
-
ΠOΛΔ
ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΧΑΒΡΗ
-
ΟΡΛΕΑΝ
N/G
-
ΓΑΛ2
ΜΠΡΕΣΤ
-
ΓΚΑΖΕΛΕΚ
2 DNB
-
ΓΑΛ2
ΟΣΕΡ
-
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 93
1
-
ΓΑΛ2
ΛΑΒΑΛ
-
ΝΙΜ
2
-
ΓΑΛ2
ΑΖΑΞΙΟ
-
ΤΟΥΡ
O
-
ΓΑΛ2
ΛΑΝΣ
-
ΝΙΟΡ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΡΕΜΣ
-
ΑΜΙΑΝ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
-
ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
O
-
ΓΑΛ2
ΣΟΣΟ
-
ΤΡΟΥΑ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΚΛΕΡΜΟΝ
-
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
1
-
ΙΡΛΠ
ΛΙΜΕΡΙΚ
-
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
2
-
ΙΡΛΠ
ΜΠΡΕΪ
-
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
2-3
-
ΙΡΛΠ
ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
-
ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ
1
-
ΙΡΛΠ
ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
-
ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
G/G
-
ΙΡΛΠ
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
-
ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ
O
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΕΡΙ
-
ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
X
-
ΙΣΠ1
ΓΡΑΝΑΔΑ
-
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
2
-
ΣΚΔ
ΦΟΛΚΕΡΚ
-
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
G/G
-
ΙΣΠ2
ΧΕΤΑΦΕ
-
ΕΛΤΣΕ
1
-
ΠΑΡ1
ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
-
ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
O
-
ΒΡΑ2
ΠΑΡΑΝΑ
-
ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
2-3
-
ΠΑΡ1
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
G/G
-
ΒΡΑ2
ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
-
ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
1
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
-
ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
X ημ.
-
ΑΜΕ1
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
-
ΤΟΡΟΝΤΟ
4-6
-
ΑΡΓ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
-
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
X
-
ΒΡΑ2
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΓΚΟΪΑΣ
U
-

Επεξήγηση συντομέσευων πρωταθλημάτων

ΑΓΓΠ: ΑΓΓΛΙΑ PREMIER LEAGUE ΑΓΓ1: ΑΓΓΛΙΑ 1Η ΑΓΓ2: ΑΓΓΛΙΑ 2Η ΑΓΓΚ: ΑΓΓΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΤ: ΑΓΓΛΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΝΛ: ΑΓΓΛΙΑ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΙΓΚ ΑΜΕ1: ΗΠΑ 1Η MLS ΑΡΓ1: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1Η ΑΡΓ2: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 2Η ΑΥΣ1: ΑΥΣΤΡΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΑΥΣΛ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1Η ΒΕΛ1: ΒΕΛΓΙΟ 1Η ΒΕΛ2: ΒΕΛΓΙΟ 2Η ΒΕΝ: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΒΟΛΒ: ΒΟΛΙΒΙΑ ΒΟΥ1: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1Η ΒΡΑ1: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1Η ΒΡΑ2: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 2Η ΓΑΛ1: ΓΑΛΛΙΑ 1Η ΓΑΛ2: ΓΑΛΛΙΑ 2Η ΓΕΡ1: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 1H ΓΕΡ2: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2Η ΓΕΡΚ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΑΝ1: ΔΑΝΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΔΦ: ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΒ1: ΕΛΒΕΤΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΛΛ1: ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΚΥ: ΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛ2: ΕΛΛΑΔΑ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΙΑΠ: ΙΑΠΩΝΙΑ 1Η ΙΣΠ1: ΙΣΠΑΝΙΑ PRIMERA DIVISION ΙΣΠ2: ΙΣΠΑΝΙΑ SEGUNDA DIVISION ΙΣΠΚ: ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΡ: ΙΣΡΑΗΛ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΙΤΑ1: ΙΤΑΛΙΑ 1η ΙΤΑ2: ΙΤΑΛΙΑ SERIE B ΚΟΛ1: ΚΟΛΟΜΒΙΑ 1Η ΚΡΟ1: ΚΡΟΑΤΙΑ 1Η ΚΥΠ1: ΚΥΠΡΟΣ 1Η ΚΥΚ: ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΞ: ΜΕΞΙΚΟ 1Η ΟΛΛ1: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 1Η ΟΛΛ2: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2Η ΟΥΓ1: ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1Η ΟΥΛΠ: ΟΥΑΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΟΥΡ1: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 1Η ΠΑΡ1: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ 1Η, ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΠΕΡ1: ΠΕΡΟΥ PRIMERA, VERANO ΠΟΛ1: ΠΟΛΩΝΙΑ 1Η ΠΟΡΤ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1Η ΠΠΚ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΡΟΥ1: ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1η ΣΕΡ1: ΣΕΡΒΙΑ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ ΣΚΤΚ: ΣΚΩΤΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΣΑΛΕΝΤΖ ΣΚΩ1: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 1 ΣΚΩ2: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 2 ΣΚΩΠ: ΣΚΩΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΣΚΩΤ: ΣΚΩΤΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΣΟΥ1: ΣΟΥΗΔΙΑ 1Η ΣΟΥ2: ΣΟΥΗΔΙΑ 2Η ΣΟΚ: ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ1: ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΤΣΧ1: ΤΣΕΧΙΑ 1Η ΧΙΛ1: ΧΙΛΗ 1Η CAF: ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ CHL: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ EUR: ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ U19: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ U19

 
Contact Us | Υπεύθυνο στοίχημα | 21+